OnlyStars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
  • Noi nu suntem responsabili pentru pierderea contului dvs.
  • Contul dvs. va fi activat automat.Nu necesita e-mail de configurare.
  • Pentru mai multe informatii despre forum si alianta adaugati in lista de messenger onlystars_info@yahoo.com
  • Cu ocazia sarbatorilor de iarna,comunitatea OnlyStars va ureaza Sarbatori fericite!!!

Distribuiţi | 
 

 Despre clan!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
k1nd3r

k1nd3r

Mesaje : 30
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Sibiu

Despre clan! _
MesajSubiect: Despre clan!   Despre clan! EmptyVin Dec 03, 2010 4:00 pm

Clanul a fost creat cu mult timp in urma de catre Ad!DaS.Un prieten de al lui,BomB;x, s-a oferit sa-l ajute.Amandoi au vorbit despre numele lui ( lui Adidas ) si au zis sa deschida un clan , wTm^ ( Ad!DaS avea numele wTm^Ad!DaS ).
Ei bine,BomB;x l-a ajutat cu forumul si de atunci se zicea ca amandoi au clanul wTm^.Amandoi erau *cL.
Dupa un timp s-a facut o pauza,deoarece nimeni nu mai intra pe forum si nu mai prea aveau membrii in clan.Asa ca l-au desfiintat.

Dupa un timp,ei au descoperit modul DeathRun.Le placeau foarte mult.Asa ca au inceput sa joace si s-au facut buni.
Apoi,Ad!DaS s-a gandit sa-si deschida un clan si si-a amintit de wTm^..Asa ca s-a renascut din nou wTm^
Din nou a inceput:
-Au deschis forumul ( BomB;x ajutat de Ad!DaS )
-Au intrat membrii.
-Si era si destula activitate pe forum

Dupa un timp,Ad!DaS,gasise clanuri mai bune pe server,dupa care BomB;x a dus mai departe clanul,singur.L-a tinut o luna,doua,dupa care l-a inchis si a intrat in clanul in care era si prietenul lui,Ad!DaS.In fine,Ad!DaS si-a mai schimbat numele pe parcurs,dar in fine.

O perioada de timp,BomB;x nu a mai jucat,deoarece calculatorul lui i sa stricat.
Apoi,el si-a luat calculator si a inceput sa joace din nou deathrun.
Dupa o perioada de timp s-a lasat de comunitati si de toate chestiile din care el facea parte.
Am vorbit intr-o zi cu el despre counter-strike si mi-a spus ca a avut un clan wTm^.
Am stat putin pe ganduri si am zis sa-l deschid,sa vad cum merge.

Acesta este wTm^-ul de astazi..


Ultima editare efectuata de catre k1nd3r in Vin Dec 03, 2010 8:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
 

Despre clan!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OnlyStars :: 
OnlyStars-Online
 :: Clanul wTm^ :: Noutati
-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente